Шнур для розмітки, автоматичне змотування, 20м TAJIMA, Auto Wind, IR101S (рідке чорнило)

Шнур для розмітки, автоматичне змотування, 20м TAJIMA, Auto Wind, IR101S (рідке чорнило)

725.17 грн
Виробник:TAJIMA
Модель: IR101S

Короткий опис

Шнур для розмітки Tajima призначений для відбивки прямих ліній на поверхнях з будь-якого матеріалу. Даний інструмент займає дуже важливе і актуальне місце при нанесенні розмітки в багатьох м...

Шнур для розмітки Tajima призначений для відбивки прямих ліній на поверхнях з будь-якого матеріалу. Даний інструмент займає дуже важливе і актуальне місце при нанесенні розмітки в багатьох монтажних, будівельних, ремонтних, слюсарних, покрівельних та інших видах робіт, у яких розмітка являється невід'ємною частиною усього робочого процесу. Компанія Tajima, як завжди, суттєво вирізняється своїми шнурками для розмітки на фоні всіх інших відбивок, представлених на світовому ринку. Значно глибший підхід, використання багатовікового технічного досвіду, велика увага до деталей і впровадження іноваційних технологій дозволили інженерам створити інструмент, що відповідатиме найвищим вимогам та найважчим умовам експлуатації на будівельних майданчиках. Кожна модель виготовлена з найкращих матеріалів та забезпечена відмінним функціоналом.

Tajima Auto Wind IR101S - це надзвичайно легкий та простий у користуванні інструмент. Головними особливостями даної моделі є механізм автоматичного змотування шнурка та використання рідкої фарби для дуже точної розмітки в прецизійних роботах. Корпус виготовлено з високоякісного армованого ABS-пластику. Отвір, через який протягується шнурок, представляє собою латунну втулку, яка вмонтована в ковпачок. Така втулка дозволяє зберігати правильний розмір та геометрію отвору напротязі тривалого використання. Окремо варті уваги шнур та зачіп. Tajima єдиний виробник, який використовує не кручені, а плетені шнурки з неопренового волокна, комплектує ними усі свої відбивки та дає можливість придбати їх окремо, як запчастину. Фірмові шнурки Tajima надзвичайно зносостійкі, не розтягуються навіть при тривалому використанні та завжди залишають пряму, стабільну і дуже чітку лінію. На кінці шнурка прикріплений зачіп, який у свою чергу розширяє можливості фіксації та додає зручності в роботі. Він має великий розмір для кращого захвату, а в середині нього знаходиться отвір для кріплення за цвях чи саморіз.

 • Tajima Auto Wind IR101S - найкращий інструмент для дуже точної розмітки в прецизійних роботах.
 • Система AUTO WIND для автоматичного змотування шнурка.
 • Корпус з армованого ABS-пластику.
 • Високоякісний механізм для надзвичайно довгого терміну експлуатації.
 • Щільна фіксація ковпачка на корпусі.
 • Латунна втулка для захисту ковпачка від швидкого зносу через тертя шнурка.
 • Чітке дозування (20 мл.) при заправці інструмента фарбою.
 • Максимально раціональний розхід чорнила в порівнянні з сухими фарбами. 
 • Високоякісний та зносостійкий плетений шнур з неопренового волокна: не розтягується, забезпечує пряму, стабільну і дуже чітку лінію.
 • Довжина шнурка 10 м, товщина - 0.5 мм.
 • Великий зачіп з широким захватом та отвором для кріплення за цвях чи саморіз.
 • Зручно працювати у рукавицях.


Механізм Auto Wind забезпечує автоматичне змотування шнура.


Фірмовий плетений шнур Tajima товщиною 0.5 мм для прецизійної розмітки; має дуже високі показники міцності та зносостійкості; виготовлений з неопренового волокна; не розтягується навіть при тривалому використанні та завжди залишає пряму, стабільну і дуже чітку лінію.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре

Рекомендовані товари