ПРО НАС:

tajima-center.com.ua - це фірмовий інтернет магазин імпортера інстументів преміум класу TAJIMA в Україні компанії  GRN GROUP® CLL. Ми здійснюємо як гуртові так і роздрібні поставки продукції, надаємо дилерські умови, та допомагаємо з організацією продаж. Звертаючись до нас кожен клієнт отримає максимальну увагу, та вичерпну консультацію. Наш інтернет-магазин є першоджерелом від постачальника це запевняє,що більш ніж 90% всього асортименту продукції завжди є в наявності на складі, і замовлений Вами інструмент буде передано на відділення перевізника відразу в день замовлення.

  

ПРО TAJIMA:

"Що таке хороший інструмент?" - Кожен з нас часто задає собі  це вікове питання. Один інструмент компактний та легкозламний, інший дешевий проте зовсім неякісний, є сильний проте дуже важкий та незграбний , незрозумілі продукти зустрічаються скрізь...


Філософія TAJIMA є незмінною понад 100 років,  і полягає на кількох основних концепціях: ретельний підбір матеріалів, найкращі високоякісні марки японської сталі, використання стійких до нафтопродуктів еластомерів, ефективний дизайн, контроль якості виробництва на кожному з етапів. Максимальна компетентність кожного працівника завдяки славнозвісній японській працелюбності та самовідданості де всі в команді працюють на досягнення результату, зусиллями кожного твориться оригінальна якість. Якість продуктів TAJIMA яка відчувається від першого захоплення, і яка триває протягом всього терміну служби продукту. TAJIMA це інструмент який відповідає вартості.


Розробка інструменту TAJIMA  починається з відрядження не менш ніж 40 працівників на будівельні майданчики, де вони працюють разом з будівельниками у підмайстрах, і ведуть пряме спостереження як використовується інструмент і саме в якому інструменті виникає потреба. Після чіткого виявлення та розуміння, що саме є актуальним і необхідним, які вузли найслабші чи найвразливіші починається процес матеріалізації ідей, сотні тестувань та порівнювань, втілення інновацій та розробка дизайну. Після надходження готової продукції  в продаж інженери TAJIMA опитують неменше 800 користувачів мінімум з 10 роздрібних магазинів у різних країнах, щоб отримати безцінний досвід та відгук безпосередніх користувачів інструменту. Саме тому інструменти TAJIMA компактні та надійні та отримують  високу якість, яка є основним критерієм компанії TAJIMA на кожній стадії виробництва продукції, і саме тому у користувачів  інструменту TAJIMA один з найвищих відсотків повернення клієнтів за повторною покупкою. Мета компанії є незмінною від самого початку її заснування в далекому 1909 році - надати клієнту максимально ефективний, якісний та надійний інструмент.


Виробництво інструменту TAJIMA здійснюється на шести сучасних заводах, компанія TAJIMA є однією з небагатьох яка використовує великий відсоток ручного виробництва, не дивлячись на дороговизну даного методу. Компанія не пішла на падіння якісних показників, і зберігає багатоступеневий контроль якості продукції, де кожна стадія виробництва суворо контролюється відносно еталонів. Компанія також не пішла шляхом гламурності продукції в жертву зносостійкості та живучості інструменту під час експлуатації, і тому до бренду TAJIMA можна чесно приставити лейбл - MADE IN JAPAN

Виробничі потужності TAJIMA:

Чотири власні заводи на території Японії, дочірне підприємство Shanghai Tajima Tool Corporation (Китай), дочірне підприємство Tajima Asabanu Tools Ltd. (Індія).


Про імпортера ТМ TAJIMA в Україні компанію GRN GROUP® CLL

Ми сучасна енергійна команда з особливим підходом до Українського ринку яка займається комплексними поставками інструменту, ми забезпечуємо повний Salles Suport для гуртових та роздрібних клієнтів по брендах чиїми представниками ми є в Україні. Ми чітко добираємо бренди та продукцію відносно найвищих критеріїв якості, продуктивності та здатності служити максимально довго в найважчих умовах експлуатації. На даний момент наш власний імпорт складають такі всесвітньо відомі бренди як:
  • KNIPEX-Німеччина, асортимент, шарнірно-губцевий діелектричний, слюсарний інструмент, кліщі обпресувальні, болторізи, кліщі в'язальні для арматури, кусачки бокові для електроніки, викрутки і т.д.
  • WERA- Німеччина, найбільший в Європі виробник викруток та біт, також в асортименті тріскачки слюсарні та набори інструментів, Г-подібні ключі, широка гамма динамометричного інструменту, системи зберігання інструменту.
  • BESSEY -Німеччина, виробник в якого в асортименті найбільша кількість струбцин та зажимних пристроїв, масса патентів та інновацій, також в гаммі заводу більше 50 типів ручних ножиць для металу.
  • PICA - Німеччина, експерт в галузі маркування - промислові маркери, жаро/водо/ультрафіолето стійкі, механічні професійні олівці, пасти та крейди для промислового маркування, якісні перманентні маркери.
  • RENNSTEIG- Німеччина завод винахідник, найширша гамма обпресувального інструменту, зубила, кернери, піки, шплінтувальники, шарнірно-губцевий інструмент
  • TAJIMA- Японія, ручний інструмент преміум класу - рулетки, інженерні рулетки, стальні лінійки в т.ч. 1-го класу, професійні сегментні ножі та леза, витискачі для герметиків, шнурки для розмітки.
  • ZENTEN - Іспанія, професійний виробник ручних труборізів для поліпропіленивих, пластикових, мідних, стальних, нержавіючих та інших видів труб.
Якщо у Вас зацікавила продуція TAJIMA ми до Ваших послуг ТУТ tajima-center.com.ua

Якщо у Вас є питання що до гуртової співпраці Вам сюди GRN GROUP CLL

З повагою команда tajima-center.com.ua